سالانه 10 میلیارد تومان هزینه روپوش دانش آموزان کرمان است

پنج شنبه, 21 -2664 ساعت 11:02 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در استان کرمان 300هزار دست لباس فرم دانش آموزی نیاز است و بیش از 10میلیارد تومان در این زمینه هزینه می شود.

به گزارش ایسنا، دکتر"محمد محسن بیگی" صبح امروز شنبه دوم اردیبهشت ماه در بازدید استاندار کرمان از مجموعه کارآفرینی عطا احمدی(تولیدی کار با افتخار )اظهار کرد: از سال گذشته که ساماندهی فرم مدارس تبیین شد عطا احمدی به این قضیه ورود کرد و قرار است در سال تحصیلی پیش رو هیچ لباس فرم دانش آموزی خارج از استان تهیه نشود.

وی تصریح کرد: در استان کرمان 300هزار دست لباس فرم دانش آموزی نیاز است و بیش از 10میلیارد تومان در این زمینه هزینه می شود.

محسن بیگی گفت: در زمینه تولید پوشاک استان قرار شده است ابتدا از ظرفیت‌ های خود شهرستان ها استفاده شود و در صورت عدم تامین از دیگر شهرستان های استان پوشاک تامین شود.

همچنین "ابوالقاسم سیف الهی" معاون عمرانی استاندار کرمان نیز گفت: مقرر شده است جهت تامین آب مورد نیاز فضای سبز باغملی کرمان واقع در بلوار سیدی، حداقل پنج لیتر آب استحصال از آب های زیرزمینی کرمان اختصاص یابد.

وی افزود: جهت آبیاری باغملی کرمان که به همت عطا احمدی راه اندازی خواهد شد، شهرداری کرمان، دهیاری روستای سیدی، فرمانداری و منابع طبیعی همکاری خواهند کرد.

سیف الهی خاطرنشان کرد: به علاوه قرار شد اداره کار، رفاه و تامین اجتماعی نیز هماهنگ کند تا شرکت های معدنی و صنعتی نیز لباس های فرم خود را به تولیدی های داخل استان از جمله واحد تولیدی کار با افتخار بسپارند.

خواندن 1181 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در یکشنبه, 03 ارديبهشت 1396 ساعت 08:25
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family